НОВИНИ

Янукович лякає керівників місцевих рад західних областей відповідальністю за сепаратизм

Президент України Віктор Янукович попереджає керівників місцевих рад західних областях країни про відповідальність перед законом за правовий нігілізм і сепаратизм. Про це Янукович заявив 26 грудня під час засідання Ради регіонів, повідомляє прес-служба президента.

"Деякі з місцевих керівників, насамперед це стосується регіональних рад, особливо це стосується західних регіонів, обрали шлях політиканства. Я маю на увазі останні популістські заклики та рішення. Фактично ці рішення - правовий нігілізм", - сказав Янукович.

"Тут присутні представники правоохоронних органів і Генеральної прокуратури? Неприпустимі такі рішення, шановні колеги. Передайте їм привіт гарячий від мене особисто", - додав Янукович.

Він наголосив, що він ніколи не допустить у країні правового нігілізму або сепаратизму. "Це неприпустимо. Ми наводитимемо лад. А винні відповідатимуть згідно з законами України", - сказав Янукович.

Як повідомлялось, раніше Янукович наголосив на необхідності співпраці уряду та Ради щодо підготовки угоди між Україною та ЄС, яка б відповідала національним інтересам.

Також на Раді регіонів він заявив, що 2013 рік був одним із найважчих за роки незалежності України.

Нагадаємо, 25 грудня Янукович заявив, що протести на Майдані - «це прагнення людей до кращого життя».