Міліція затримала підозрюваного у підпалі поля агрофірми Корнацького

11 Липня 2013, 18:05

«Чоловік пояснив, що вказаний підпал він вчинив із необережності – спустившись у поле та справивши там власні потреби, він запалив цигарку сірником, викинув його на поле, де зростала пшениця, після чого вийшов на дорогу та направився в бік Первомайська.

Через деякий час його наздогнав автомобіль охорони місцевої агрофірми, які пояснили, що дії чоловіка, за їх переконанням, стали причиною пожежі, та затримали його до приїзду працівників міліції. Із слів охоронців, вони знаходились неподалік від місця пожежі та встигли загасити вогонь», – повідомили в міліції Первомайська.

Розпочато досудове слідство за ознаками ч. 2 ст. 194 ККУ – умисне знищення або пошкодження майна, вчинене шляхом підпалу, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до десяти років.

Згідно з інформацією заявників, унаслідок підпалу знищено пшеницю загальною площею 0,08 га.

Як відомо, кандидат в депутати по 132 проблемному округу Аркадій Корнацький заявив про підпал полів ТОВ "Агрофірма Корнацьких" біля села Кам‘яна Балка. З його слів, невідомий чоловік навмисне підплив поле, на якому дозрівала озима пшениця.

Підпалювача охоронцям агрофірми вдалося затримати.  "Це був безробітний чоловік… Він зізнався, що він навмисне кинув сірника, адже його про це "попросили" троє хлопців на ринку Первомайська. За словами чоловіка, в нього є борги перед певними місцевими кримінальними елементами, і йому пообіцяли "списати" ці борги, якщо він підпалить одне з полів по дорозі до Кам‘яної Балки", – розповів Корнацький.

У  червні Корнацький заявив про рейдерське захоплення ТОВ "Агрофірма Корнацьких". За фактом бійки і стрілянини міліція відкрила кримінальне провадження за частиною 1 статті 294 ККУ – організація масових заворушень.

Центральний районний суд Миколаєва заарештував на місяць підозрюваного у збройному нападі на агрофірму Корнацьких Костянтина Стрижака.

Пізніше у Миколаївській ОДА заявили, що фірма Корнацького незаконно користувалася землею.