НОВИНИ

У Миколаївській ОДА заявляють, що фірма Корнацького незаконно користувалася землею

Миколаївська обласна державна адміністрація заявляє, що земля в селі Чаусово-2 Первомайського району, де розташована «Агрофірма Корнацьких», передана працівникам бюджетної сфери на законних підставах. Про це йдеться в повідомленні Миколаївської ОДА.

«Земельні паї площею близько 1,5 тис. га були виділені мешканцям Первомайського району із земель запасу. Цьому передувало рішення Первомайського районного суду від 12 січня .2001, яким державний акт на право приватної власності на земельну ділянку, видану двом мешканцям Первомайського району – Корнацькому О.В. і Корнацькій К.П. було визнаний недійсним. Відділом Держкомзему в Первомайському районі скасовано запис про державну реєстрацію вказаного державного акту. Землі на законних підставах були віднесені до земель запасу», значиться у повідомленні.

В ОДА наголошують, що восени 2012 року місцева влада прийняла рішення про виділення вказаних земель запасу  працівникам бюджетної сфери.  

Голова Первомайської райдержадміністрації підписав розпорядження, що дозволяють надати  земельні ділянки безоплатно  у власність   775 громадянам для ведення особистого підсобного господарства в межах території Ленінської сільської ради

«Первомайська РДА при прийнятті розпорядження про передачу у власність громадян земельних ділянок для ведення підсобного особистого господарства із земель запасу державної власності в межах території Ленінської сільської ради діяла в межах своїх повноважень, визначених Земельним кодексом України», - відзначили в ОДА.

У повідомленні вказується, що 31 травня 2013 року  Миколаївський окружний адміністративний суд відмовив у задоволенні адміністративного позову Клавдії  Корнацької до Первомайської райдержадміністрації про визнання  недійсним і скасування розпорядження голови Первомайської РДА.

«Миколаївська облдержадміністрація підкреслює: ТОВ «Агрофірма Корнацьких» протягом тривалого часу незаконно займала та користувалася землею, на якій сьогодні спровоковано конфлікт. Будь-які подальші спроби штучно, прикриваючись політичними гаслами, створити конфлікт і кровопролиття навколо цієї землі, будуть припинені правоохоронними органами на законних підставах», - заявляють у ОДА.

Як відомо, 18 червня  колишній кандидат в депутати Верховної Ради від партії "Батьківщина" у 132 окрузі (Первомайськ, Миколаївська область) Аркадій Корнацький заявив про рейдерське захоплення ТОВ "Агрофірма Корнацьких".

За фактом бійки і стрілянини міліція відкрила кримінальне провадження за частиною 1 статті 294 Кримінального кодексу України (організація масових заворушень).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.