Міліція заявляє про 10 постраждалих бійців на барикадах Майдану

11 Грудня 2013, 07:25

Міліція заявляє, що на Майдані Незалежності учасники акції на чолі з народними депутатами від опозиції чинять спротив представникам Державної служби надзвичайних ситуацій та працівникам комунальних служб, які виконують постанову суду про розблокування центру столиці.

 «Народні депутати  закликають присутніх на мітингу громадян чинити опір комунальникам та працівникам Державної служби надзвичайних ситуацій, тим самим перешкоджаючи їм виконувати рішення суду щодо розблокування проїжджої частини вулиць в районі Майдану Незалежності.

Крім того, народні депутати та їх помічники перешкоджають під’їздові комунальної техніки шляхом перекриття своїми автомобілями центральних вулиць Києва», – заявляють у міліції.

МВС наголошує, що під час силових протистоянь  мітингувальників із правоохоронцями « працівникам органів внутрішніх справ наносяться удари, у них вириваються засоби індивідуальної оборони (щити, протиударні шоломи тощо)».

«Станом на 4-ту годину ранку вже наявна інформація про отримання тілесних ушкоджень 10-ма військовослужбовцями внутрішніх військ», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше МВС заявила, що  під час демонтажу барикад на Майдані Незалежності працівники міліції затримали декілька найбільш активних правопорушників, які чинили опір правоохоронцям.

 Близько 1-ї години ночі 10 грудня бійці спецпідрозділу «Беркут» почали штурмувати барикади Майдану.