НОВИНИ

У міліції повідомляють про затриманих під час "зачистки" Майдану

Під час демонтажу барикад на Майдані Незалежності працівники міліції затримали декілька найбільш активних правопорушників, які чинили опір правоохоронцям, повідомили в МВС.

У міліції вказали, що  рятувальники та комунальники ліквідували барикади, відповідно до постанови Окружного Адміністративного суду Києва від 9 грудня.

«Мета цієї діяльності – забезпечення вільного пересування громадян та автотранспорту в центральній частині міста»,- повідомили в міліції.

МВС повідомляє, що о 02.30 ночі  на місці подій перебувало близько тисячі громадян, перед якими виступали народні депутати та громадські діячі.

«Аби не допустити порушень громадського порядку та протиправних дій відносно рятувальників  та комунальників, працівники міліції та військовослужбовці внутрішніх військ МВС відтіснили мітингувальників до сцени, розташованої на Майдані Незалежності.  Спеціальні засоби до учасників акції не застосовувались», - повідомили в міліції.

 Водночас, вказано, що «працівники міліції затримали декілька найбільш активних правопорушників, які чинили опір правоохоронцям».

Нагадаємо, близько 1-ї години ночі 10 грудня бійці спецпідрозділу «Беркут» почали штурмувати барикади на на вулиці Інститутській.

В той же час на Майдан  з боку вулиці Михайлівської підійшли бійці внутрішніх військ, вони змогли зайти на територію наметового містечка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.