Міліція відрапортувала, що увірвалась до ОВК у Каневі без застосування сили

7 Листопада 2012, 11:45

«6 листопада близько 22-00 години до Канівського МВ УМВС звернувся голова окружної виборчої комісії № 197 в місті Канів , який заявив, про те, що група осіб на чолі з народним депутатом України Шевченком А.В., перешкоджають роботі виборчої комісії. Для забезпечення громадського порядку до приміщення окружної виборчої комісії було направлено співробітників спецпідрозділу «Беркут», – йдеться у повідомленні.

Згідно з інформацією МВС, 7 листопада близько 5:00 години ранку співробітники спецпідрозділу «Беркут» створили «живий коридор» та дали змогу голові ОВК № 197 разом з двома членами комісії безперешкодно зайти до приміщення комісії та забрати протоколи комісії за результатами голосування по партійним спискам, щоб відвезти їх до ЦВК.

«Силового протистояння між співробітниками спецпідрозділу «Беркут» та громадянами не було. За допомогою до лікарів ніхто з присутніх не зверталися», – повідомляють в МВС.

У міністерстві також підтвердили, що близько шостої години ранку 30 осіб на чолі з народними депутатами Андрієм Шевченком та кандидатом у народні депутати України Леонідом Даценком невдоволені діями працівниками міліції прибули до приміщення Канівського МВ УМВС в Черкаській області та наданий час проводять пікетування.

Як повідомлялось, раніше об’єднана опозиція повідомила, що «Беркут» увірвався до приміщення ОВК № 197, щоб забрати печатку окружної виборчої комісії.

Округ 197 потрапив до списку округів, де, за постановою ЦВК, неможливо встановити результати виборів і пропонується оголосити перевибори.

5 листопада о 8:35 на сайті ЦВК з'явилися дані про обробку 100% протоколів в окрузі №197, за результатами яких самовисуванець Богдан Губський отримав 35,65% голосів. Кандидат від об’єднаної опозиції Леонід Даценко, який лідирував до цього, набрав 31,82% голосів.

Народний депутат Андрій Парбуій, який перебуває в Каневі, заявив, що голови ДВК досі не здали уточнені протоколи, хоча на сайті ЦВК вжу є дані про обробку 100% протоколів.

У свою чергу народний депутат Анатолій Гриценко назвав результат Губського сфальсифікованим.

Нагадаємо, раніше Губський звинуватив опозицію у спробі фальсифікувати результати виборів у 197 окрузі через зміну членів ОВК. На засіданні 2 листопада ЦВК змінила у 197 окрузі секретаря – представника Партії регіонів та члена комісії від партії «Єдіная родіна». Напередодні ЦВК замінила 8 із 18 членів даної ОВК. 

98