Міліція рятує Кабмін від “переобліковців” забороною ходити тротуаром

1 Грудня 2011, 13:09

Близько 200 учасників протесту так і не змогли підійти до Кабміну.

Водночас біля будинку уряду стоять три автобуси «Беркуту», ще кілька десятків працівників міліції розташовані за стіною Кабміну.

Частина чорнобильців, які перебувають у Маріїнському парку біля Кабміну, спочатку приєдналися до активістів руху «Вперед!», втім, пізніше повернулися в парк.

Пізніше з будівлі уряду вийшла депутат «БЮТ-Батьківщина» Наталія Королевська і прикріпила на табличку Кабміну листок з надписом: «Владу на переоблік». Через кілька хвилин її зняв працівник апарату.

Незадовго після цього Королевська підійшла до учасників протесту, після чого вони вирушили до Адміністрації президента.

Близько 13:15 учасники протесту підійшли до адміністрації. Один із активістів просив правоохоронців пропустити його через кордон міліції, аби повісити табличку з надписом: «Владу на переоблік». Однак, міліція не пустила жодного учасника протесту.

Нагадаємо, сьогодні 1 грудня за ініціативою ВГО «Громадянський рух «Вперед!» проходить Всеукраїнський страйк «Переоблік влади».

В цей день усі громадяни, яким набридло знущання влади над народом, які не бачать перспектив України під керівництвом нинішньої влади о 12-00 закриють свої підприємства або виставлять таблички «Переоблік» на своїх робочих місцях. Ті, хто знаходиться за кермом автівки, подають сигнал.

 

Як повідомлялося, працівники міліції перешкодили мітингувальникам підійти до будівлі Верховної Ради для того, щоб провести акцію «Переоблік влади». Водночас біля метро «Арсенальна» працівники ДАІ зупинили автоколону з 20 автівок, що рухалась до Верховної Ради для участі в акції «Переоблік влади». Колону зупинили під приводом порушення правил дорожнього руху.