Мешканці окупованого Криму знову сидітимуть без електрики

19 Березня 2016, 20:59

В окупованому Росією Криму повернулися до графіка вимкнення електроенергії за графіком, який був востаннє взимку – «три години через три».

Відімкнення енергії в такому режимі з 19 березня проводять в Сімферополі, Євпаторії, Сакському районі. Як пояснили споживачам місцеві енергетики, причина відключень світла – зниження лімітів подачі електрики через енергоміст з Кубані.

У суботу також відновили відключення електрики в Севастополі. У центральній частині міста відновили роботу електрогенератори.

Раніше в підконтрольному Росії уряді Криму попереджали про те, що через виконання планових ремонтних робіт в магістральних електромережах 220 кВ буде знижений оперативний ліміт на електрику з 19 до 26 березня.

Читайте також: Порошенко назвав умову, за якої Україна готова постачати електроенергію у Крим

Як повідомлялося, електропостачання Криму з України припинили 30 грудня, коли впала одна з опор ЛЕП "Каховська-Титан". Згодом лінію відновили, але вона досі знеструмлена, оскільки контракти на постачання енергії на півострів завершилися 1 січня 2016 року. Тому Новий рік без світла зустрів майже кожен четвертий кримчанин.

Також нагадаємо, в окупованому Криму продовжили режим надзвичайної ситуації до 1 травня через енергодефіцит.