Мешканці Балаклії почали повертатися до міста після евакуації – Міноборони

24 Березня 2017, 11:18

Зранку п'ятниці, 24 березня, мешканці Балаклії на Харківщині почали повертатися до міста після евакуації, повідомили у прес-службі Міністерстві оборони України.

За словами голови Балаклійського райдержадміністрації Степана Масельського, піротехнічні служби та правоохоронці розподілять районний центр на сектори, аби перевірити рівень небезпеки та наявність вибухонебезпечних предметів. 

Зазначається, що до оцінки наслідків руйнувань будинків приватного сектору залучили фахівців Квартирно-експлуатаційного відділу міста Харків.

У повідомленні також поінформували, що до локалізації ситуації задіяно близько 1000 військовослужбовців Збройних Сил України, які виконують завдання в координації з фахівцями Державної служби з надзвичайних ситуації та правоохоронцями.

Окрім того, за даними Міноборони, на місці працює спецтехніка, зокрема шість пожежних танків та дві інженерні машини розгородження. На прилеглій до військової частини території завдання виконують 6 груп розмінування.

Нагадаємо, за даними ДСНС станом на 7.00 ранку 24 березня, на території військового арсеналу у м. Балаклія на Харківщині спостерігаються вибухи різної інтенсивності. Військові вранці 24 березня у Балаклії провели авіаційну та інженерну розвідку для виявлення осередків пожежі.

Як повідомлялося, інтенсивність вибухів на складах до вечора знизилася. Президент України Петро Порошенко дав термінове доручення про залучення допомоги НАТО у зв’язку з ситуацією, що виникла на Харківщині.