НОВИНИ

У Балаклії військові провели авіаційну та інженерну розвідку для виявлення осередків пожежі

Станом на 8.00 годину ранку інтенсивність вибухів на місці надзвичайної події у Балаклії значно зменшилася.

У зоні надзвичайної події в Балаклії на Харківщині українські військові у п'ятницю вранці, 23 березня, провели авіаційну та інженерну розвідку для виявлення осередків пожежі, повідомили у прес-службі Міністерства оборони України.

Зазначається, що станом на 8.00 годину 24 березня інтенсивність вибухів на місці надзвичайної події у Балаклії значно зменшилася.

За інформацією міноборони, на місце події прибули сили інженерно-саперних підрозділів Збройних сил України, які розпочали розмінування території, прилеглої до майданчиків з озброєнням, та перебувають в готовності до розмінування території складів.

Нагадаємо, вночі 23 березня на складах зі зброєю у Харківщині, розпочалася пожежа, що спричинила детонацію боєприпасів, одна людина отримала поранення. Військова прокуратура встановила, що могла статися диверсія. Місцевим жителям вдалося зафіксувати моменти вибухів. Державна прикордонна служба України посилила охорону східної ділянки кордону.

Президент України Петро Порошенко дав термінове доручення про залучення допомоги НАТО у зв’язку з ситуацією, що виникла на Харківщині.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.