«Я просто висловив свою думку. Ця реклама не в робочий час йшла. Я просто висловив свою думку як керівник міської Партії регіонів по відношенню до кандидатів. Я ж не можу розтроїтися і роздвоїтися», – сказав Лук’янченко.
Сергій Ткаченко, голова донецького Комітету виборців України, з цього приводу в коментарі зазначив: «Чи є це порушення, чи нема – це порушення, сам факт, повинен встановити в суд, а в суд можуть звернутися суб’єкти виборчого процесу, чиї права були порушені внаслідок дії в даному випадку мера. Кандидати від опозиції, опоненти, мажоритарники-самовисуванці повинні звернутися в суд і відстоювати своє право на рівний доступ до ЗМІ або в залежності від того, як вони кваліфікають. Якщо цього немає, то це означає, що ця ситуація нікому не потрібна з опозиції. Права випадку в цьому випадку не порушуються».
За словами Сергія Ткаченка, громадські організації можуть лише відзначати цей факт, а вся інша комунікація повинна відбуватися між суб’єктами виборчого процесу, які борються за владу в округах і в країні.
Нагадаємо, нещодавно в Донецьку міжнародні спостерігачі виявили неіснуючу виборчу дільницю.
Раніше Микола Волинко – кандидат від опозиції у мажоритарному окрузі №44, що розташований у Кіровському районі Донецька, під час під час зустрічі з виборцями повідомив, що до виборчого списку у якості будинків, в яких проживають виборці, внесено СТО та кладовища.