НОВИНИ

Опозиціонер: у Донецьку до списку виборців внесли адреси СТО і кладовищ

У якості будинків, в яких проживають виборці, зареєстровані СТО та інші нежитлові об'єкти. Про це заявив кандидат від опозиції у мажоритарному окрузі №44 Микола Волинко під час під час зустрічі з виборцями.

За його словами, він провів перевірку у своєму окрузі № 44 в Донецьку і з'ясував, що у якості будинків, в яких проживають виборці, зареєстровані СТО та інші нежитлові об'єкти.

«Якщо ми не прийдемо на вибори, за нас проголосують СТО та кладовища», - наголосив  свою промову Волинко.

Водночас, кандидат від опозиції в окрузі № 60Василь Коваленко повідомив, що 75% відсотків жителів сільських районів Донеччини живуть без води і без доріг.

«Навіщо селянам Євро і побудовані аеропорти, якими хвалиться Партія регіонів? Взимку їх так заносить, що вони по два місяці не можуть виїхати з двору. Там поять дітей розтопленим снігом і льодом, так як немає питної води - і так живе "багатий" Донбас! Це знущання над сільським жителем! Я хочу, щоб вся Україна почула, як тут загублено село!», - підкреслив Коваленко,

 що балотується по округу № 60, який є переважно сільським і охоплює величезну територію - чверть Донецької області.

Виборчий округ №40 розташований у центрі Донецька у Кіровському районі. Від Партії регіонів там балотується секретар міськради Микола Левченко.

До складу окрууг №60 входять Волноваський, Володарський, Новоазовський, Першотравневий та  Тельманівський райони Донеччини. Від Саме у цьому окрузі виник скандал через відмовусамо висуванця, народного депутата від ПР,Валерія Коновалюка зняти свою кандидатуру на користь іншого ставленника провладної партії – Олександра Риженкова.

У зв’язку з цим нещодавно керівник донецького обласного виборчого штабу ПР, народний депутат Олександр Касянюкповідомив, що на найближчій політраді Валерія Коновалюка виключатьз лав Партії регіонів .

Читайте також: Ахіллесова п’ята опозиції. Чому ПР домінує в мажоритарних округах

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.