“Мені справді байдуже, а вам?”. Меланія Трамп поїхала до дітей мігрантів у куртці з двозначним написом

22 Червня 2018, 10:25

Перша леді Сполучених Штатів Меланія Трамп відвідала центр утримання дітей нелегальних мігрантів в Техасі у куртці з двозначним написом. Про це повідомляє Reuters.

 

На задній стороні куртки фірми Zara вартістю 39 доларів великими літерами написано "Мені справді байдуже, а вам?" ("I really do not care do u?").

 

Коли перша леді сідала в літак, вона була вдягнена у куртку. У Техасі вона була вже без неї, але на зворотньому шляху знов вдягнула, незважаючи на коментарі у соціальних мережах.

 

 

Прес-секретар Меланії Трамп Стефані Грішем запевнила, що напис на куртці не мав прихованого сенсу.

 

Скандал навколо дружини прокоментував і президент Сполучених Штатів Дональд Трамп у Twitter:

 

Напис "Мені справді байдуже, а вам?" на звороті куртки Меланії стосується ЗМІ, які розповсюджують фейкові новини. Меланія зрозуміла, наскільки вони брехливі, і тепер їй насправді все одно! "- написав президент.

 

 

 

Нагадаємо, Президент США Дональд Трамп у середу, 20 червня, підписав указ, який скасовує політику розділення сімей нелегальних мігрантів.

 

Як повідомлялося, 20 червня президент США Дональд Трамп повідомив, що підпише наказ, який передбачає припинення політики розділення сімей нелегальних мігрантів. 

 

Нагадаємо, 18 червня під час свого виступу  в Білому домі на засіданні Національної космічної ради, президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп заявив, що США не стануть «табором для мігрантів».

 

Додамо, що  боротьба з нелегальною міграцією була одним із ключових пунктів програми Трампа. Після своєї перемоги на президентських виборах у листопаді 2016 року він заявляв, що до трьох мільйонів нелегальних мігрантів можуть бути депортовані з США або потрапити до в'язниці.