Мельниченко вважає, що його свідчень у справі Пукача не врахували через втручання Кучми

30 Січня 2013, 20:47

“За моєю інформацією, Кучма та його оточення доклали максимум зусиль, в тому числі фінансових, для того, щоб убезпечити себе від відповідальності”, – сказав він.

Водночас, Мельниченко порівняв винесений судом вирок Пукачу із притягненням до відповідальності начальників концентраційних таборів часів фашистської Німеччини, які зазначали, що начебто діяли на свій розсуд, а не виконували вказівки “згори”.

Продовжуючи тему, Мельниченко вкотре наголосив, що, “прослуховуючи Кучму”, він діяв виключно як громадянин України, який мав на меті попередити та припинити злочинні дії високопосадовця та його оточення.

Нагадаємо, раніше екс-майор обіцяв оприлюднити компромат на президента Леоніда Кучму і народного депутата Володимира Литвина.

Як відомо, 29 січня Печерський райсуд Києва засудив Олексія Пукача до довічного ув'язнення, визнавши його винним у вбивстві Гонгадзе.

Після оголошення вироку головуючий суддя запитав у Пукача, чи зрозумілий йому вирок, на що той відповів: "Я погоджуся, коли у цій клітці зі мною будуть Кучма і Литвин".

Адвокат екс-президента Віктор Петруненко вважає незмістовними з правової точки зору репліку засудженого.

Нагадаємо, раніше Мельниченко заявляв, що зробить "ряд офіційних заяв щодо вчинення злочинів Кучмою, Литвиним і іншими особами".