Мельниченко: Кучма готує шантаж Януковича

30 Березня 2011, 18:09

«З достовірних джерел нам стало відомо, що зараз Кучма чекає зустрічі з Віктором Федоровичем. Він хоче шантажувати Януковича, аби той зупинив процесуальні кроки по даній справі», – зазначив Мельниченко.

Він додав, що вже сьогодні надасть дану інформацію до Генеральної прокуратури, аби прокуратура змогла відреагувати на неї.

Крім того, Мельниченко зазначив, що він не хотів аби Віктор Янукович піддався на шантаж. За його словами, до спроб шантажу зі сторони Кучми будуть підключені політики світового масштабу.

Адвокат Мельниченка Павло Сичов додав, що відвід адвоката Ігоря Фоміна від захисту Кучми був свідомим кроком, аби затягнути дії слідства до того моменту, доки Янукович повернеться до України із закордонного візиту.

Як повідомлялось, 30 березня на прохання колишнього президента Леоніда Кучми слідчі Генеральної прокуратури перенесли очну ставку з екс-майором Управління держохорони Миколою Мельниченком орієнтовно на понеділок, 4 квітня

Нагадаємо, 21 березня Генпрокуратура порушила справу проти Кучми за підозрою в причетності до вбивства Гонгадзе та незаконних діях щодо журналіста Олексія Подольського.

28 березня Кучма заявив журналістам, що найняв собі другого адвоката Фоміна, що також який є адвокатом колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, колишнього першого заступника міністра юстиції Євгена Корнійчука, колишнього міністра економіки Богдана Данилишина.

Однак Генеральна прокуратура відсторонила адвоката Ігоря Фоміна від захисту Кучми.