Медведчук заявив, що Україна в ізоляції

21 Червня 2012, 08:40

"Ви знаєте, я вважаю, що часткова ізоляція Україні вже є, хоча б з висловлювань європейських політиків", – зазначив він. "Існує думка, і в Європі, і в США, і в Росії, тобто в даному випадку відбулося об'єднання навіть якесь неприродне, тому що я не пам'ятаю ще якихось спільних точок зору, де могли об'єднатися Росія з одного боку, Євросоюз і Штати з іншого", – додав політик.

При цьому Медведчук заявив, що "це дуже серйозний сигнал і меседж для влади Україні, і особисто для президента Януковича". За його словами, цей меседж "повинен був змусити, і сьогодні змушує, прийняти якесь адекватне рішення". "Мені здається, що такі думки мабуть є, і такі варіанти сьогодні досліджуються, вивчаються, але дій поки немає", – зазначив політик.

"Владі з цим тягнути не можна, все одно цю проблему потрібно вирішувати. І цю проблему треба вирішувати і в інтересах України, і в інтересах авторитету України у світі", – підсумував він.

Нагадаємо, 21 березня у відеозверненні, розміщеному у мережі Facebook, Віктор Медведчук заявив, що вирішив повернутися в публічну політику. Пізніше він уточнив, що не балотуватиметься на парламентських виборах, що відбудуться у жовтні цього року.

Читайте також: "Український вибір" Медведчука грає на користь Путіна і Януковича