Майже півсотні депутатів Європарламенту підписали лист про бойкот ЧС-2018 у Росії

17 Квітня 2018, 20:48

46 депутатів Європейського парламенту підписали лист із закликом до урядів країн Європейського Союзу оголосити дипломатичний бойкот чемпіонату світу з футболу 2018 у Росії. Про це на своїй сторінці у Twitter повідомив кореспондент Радіо свобода Рікард Джозвяк.

 

"46 членів Європейського парламенту поки що підписали лист, адресований усім урядам ЄС, із закликом до дипломатичного бойкоту Чемпіонату світу-2018 у Росії", – написав Джозвяк.

 

 

У листі, зокрема, згадується отруєння екс-розвідника ГРУ Сєргєя Скріпаля та агресію РФ в Україні.

 

"Поки Путін продовжує нелегальну анексію Криму, утримує українських політичних в’язнів і підтримує війну на сході України, ми не можемо вдавати, що цей турнір проводить наш хороший сусід", – йдеться у листі.

 

Як повідомлялося, міністр закордонних справ України Павло Клімкін закликав європейських політиків бойкотувати чемпіонат світу з футболу влітку у Росії. 

 

Раніше глава Міністерства закордонних справ Британії Борис Джонсон передбачив, що президент Росії Володимир Путін буде прославляти себе на Чемпіонаті Світу з футболу цього літа таким же чином, як і Адольф Гітлер на Олімпійських Іграх у Берліні в 1936 році.

 

Також влада Німеччини заявила про можливості шпигунства під час ЧС-2018 в Росії, та порекомендувала вболівальникам і посадовцям не брати у поїздку смартфони.