Майкл Бініон: росіяни швидко наздоганяють британців, завойовуючи репутацію пияків та розбишак на курортах

16 Серпня 2013, 20:54

"Однак британці – не єдині туристи-хулігани. Німці також мають за кордоном репутацію пияків. А французи, як відомо, ганяються за місцевими дівчатами. Та річ у тім, що інші туристи не схильні до такого єднання, як жителі Сполученого Королівства, котрі прямують до курортів, заповнених співвітчизниками. До слова, туристи з Південної Європи – Іспанії, Італії чи Греції, – які відвідують Північ, не знайдуть собі ані пекучого сонця, ані дешевої випивки", – пише Бініон.

"А от росіяни – наразі новачки в Європі – швидко наздоганяють британців, завойовуючи репутацію хуліганів, пияків та розбишак на курортах. Здебільшого вони мають чимало грошей і поводяться зарозуміло з місцевим персоналом ресторанів та готелів. Їм, як і британцям, важко адаптуватися до традицій і поглядів у країнах, які вони відвідують", – зазначає оглядач.

"Деякі готелі та клуби популярних середземноморських курортів, побоюючись, що гості з РФ відлякають решту, виставляють таблички з написом «Росіянам вхід заборонено» або роблять усе, щоб завадити дальшому бронюванню місць російськими туристами", – додає Бініон.

Більше про це читайте у матеріалі "Море по коліна" у № 33 "Українського тижня".