«Я буду вивчати питання можливості оскарження даного судового рішення за внутрішнім законодавством України. Наскільки мені відомо, можливість касаційного оскарження тут не передбачена, але якщо є будь-які інші можливості, я безумовно буду це питання вивчати. Не виключаю можливості звернення до Європейського суду з прав людини, але це питання потребує певної підготовки», – сказав Магера.
За його словами, з юридичної точки зору є дуже багато питань відносно рішення як Київського адміністративного апеляційного суду, так і ухвали Вищого адміністративного суду.
«Як на мене, досить дивним є посилання у судовому рішенні на те, що якась норма регламенту була порушена і внаслідок цього визнано дії члена ЦВК протиправними», – заявив заступник голови ЦВК.
Відносно приховування саме ним фактів біографії кандидата в народні депутати Сацюка Магера заявив, що документи по кандидату надаються на ознайомлення усім без виключення членам Центрвиборчкому.
«Хто мав бажання – ознайомився, хто не мав – не ознайомився. Це питання кожного члена комісії, але я переконаний, що всі мої колеги відповідально ставляться до своїх обов'язків і жодних нарікань, зокрема, з мого боку до їх роботи не виникало», – сказав він.
Як повідомлялось, у п'ятницю, 24 серпня, Вищий адміністративний суд України підтвердив законність постанови та окремої ухвали Київського апеляційного адміністративного суду щодо скасування реєстрації колишнього першого заступника голови СБУ Володимира Сацюка кандидатом у депутати та протиправності дій заступника голови ЦВК Андрія Магери та члена комісії Валерія Шелудька під час підготовки розгляду питання про його реєстрацію на засіданні комісії.
19 серпня цей суд задовольнив позов до ЦВК кандидата у народні депутати Ганни Федорченко щодо визнання протиправними дій членів Центрвиборчкому Шелудька та Магери: реєстрацію екс-першого заступника голови СБУ Володимира Сацюка кандидатом в народні депутати за округом №62. За даними суду, упродовж останніх п'яти років Сацюк не проживав в Україні.