НОВИНИ

Суд зняв з виборів фігуранта справи про отруєння Ющенка

Суд скасував рішення про реєстрацію екс-першого заступника голови СБУ Володимира Сацюка кандидатом в депутати за мажоритарним округом № 62 у Житомирі. Таке рішення у неділю ввечері виніс Київський апеляційний адміністративний суд.

"Визнати протиправною та скасувати постанову ЦВК від 3 серпня 2012 в частині реєстрації Володимира Сацюка кандидатом в народні депутати", - ідеться в рішенні суду.

Підставою для скасування реєстрації Сацюка стало непроживання його на території України протягом останніх п’яти років.

Рішення про скасування реєстрації Сацюка суд виніс за позовом кандидата в одному з округів Києва Ганни Федорченко (висунута від Молодіжної партії), тоді як Сацюк був зареєстрований кандидатом за округом в Житомирі.

Разом із Сацюком, за цим округом до парламенту балотується голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Рижук.

Після того як в 2005 році проти Сацюка була порушена кримінальна справа за незаконне присвоєння військового звання, він виїхав до Росії, де жив останні роки і отримав громадянство. З 2005 по 2007 Сацюк був в розшуку, але після отримання російського громадянства його зняли.

Наприкінці 2010 року його допитували в справі про отруєння Віктора Ющенка як свідка. Як відомо, Сацюк брав участь у вечері, на якій, за версією Ющенка, він і був отруєний.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.