Литва закликала Канаду приєднатися до “Європейського плану для України” – ЗМІ

10 Січня 2018, 10:35

Литва закликала Канаду приєднатися до багатомільярдного інвестиційного плану України під  час візиту литовської урядової делегації до Оттави наприкінці 2017 року. Про це йдеться в статті канадського видання The Globe & Mail.

"Литва закликає Канаду долучитися до довготермінового пакету допомоги Україні, який спрямує більше інвестицій до цієї східноєвропейської держави і посилить її зв'язки із Заходом у той час, як Київ намагається побороти внутрішню корупцію та розбудувати економіку, незважаючи на війну із підтримуваними Москвою бойовиками", – йдеться у статті.

Згідно з повідомлення, мова йде про десятирічний план із загальним кошторисом у майже 75 млрд дол.

"Уряд Литви разом із Україною просуває те, що попередньо отримало назву "Європейський план для України" і дозволить щорічно виділяти близько 7,47 млрд дол. різним вигодонабувачам в Україні протягом 10 років", – зазначає видання.

Про яку саме суму кредитів чи безповоротної допомоги від Канади йде мова – поки що невідомо.

У статті також додається, що литовська делегація також схиляла офіційну Оттаву зробити Україну пріоритетом свого річного головування у "Великій сімці".

Нагадаємо, 6 листопада в литовському парламенті представили послам країн-учасниць Програми Східного партнерства план допомоги Україні (так званий "план Маршалла").