НОВИНИ

У Литві представили "план Маршалла" для України

Згідно з так званим "планом Маршалла", з 2018 року протягом десяти років пропонується виділити Україні 50 млрд євро для заохочення малого і середнього бізнесу.

У понеділок, 6 листопада, в литовському парламенті представили послам країн-учасниць Програми Східного партнерства план допомоги Україні (так званий "план Маршалла"). Про це повідомляє Delfi.

Зазначається, що з 2018 року протягом десяти років політики пропонують виділити Україні 50 млрд євро для заохочення малого і середнього бізнесу.

При цьому литовський міністр закордонних справ Лінас Лінкявічюс наголосив на необхідності якнайшвидшого надання допомоги Україні.

"Нам дуже важливо, щоб допомога, яка потрапляє в Україну, була ефективною, щоб донори охоче виділяли для цього кошти, щоб їх не лякали прояви бюрократії та корупції, які ще є. Одночасно ми бачимо, що час не є нашим союзником, адже люди втомилися від війни, від бюрократії, від митарств", - сказав глава МЗС Литви.

Лінкявічюс також додав, що "план Маршалла" варто називати "Європейським планом".

"Ми вже не називаємо цей план "Планом Маршалла", оскільки є асоціації з іншим планом в інший час і з інших причин... Але ми називаємо це "Європейський план" для України", - сказав Лінкявічюс.

Нагадаємо, що віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе повідомила, що "план Маршалла" для України у литовському Сеймі посли США, Канади, Японії та країн ЄС заслухають 6 листопада.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.