Луценко вважає, що суддя Вовк йому мститься

9 Червня 2011, 11:59

З його слів, суддя Вовк особисто зацікавлений у тому, щоб обвинуватити Луценка в інкримінованих йому злочинах як помсту за порушення кримінальної справи за підозрою в підробці й використанні підробленого рішення суду, викраденні цивільної справи й шахрайському заволодінні земельною ділянкою площею 70 га за матеріалами Міністерства внутрішніх справ, яке Луценко очолював.

Також, на думку екс-міністра, Вовк зацікавлений в обвинуваченні його зі службової причини, тому що отримав політичне завдання від Адміністрації Президента.

Крім того, зі слів Луценка, у діях судді Вовка проглядаються ознаки злочинів, передбачених статтями 365, 375, 382 і 377 Кримінального кодексу.

Луценко підкреслив, що суд повинен направити його заяву про ці злочини в Генеральну прокуратуру для розгляду справи проти Вовка.

Нагадаємо, раніше депутат Верховної Ради від фракції Блоку "Наша Україна – Народна Самооборона" Геннадій Москаль звернувся до Генпрокуратури із проханням перевірити інформацію про прийняття Вовком свідомо неправосудних рішень у справах, пов'язаних з виділенням землі, викраденням цивільної справи, і порушити у зв'язку з цим проти судді кримінальну справу.

Раніше Луценко заявив про намір просити правоохоронні органи розглянути можливість порушення кримінальної справи проти Вовка за підозрою в порушенні його конституційних прав.

Позначки: