Луценко терміново збирає голів фракцій на засідання

21 Березня 2016, 23:45

Лідер фракції "БПП" Юрій Луценко ініціює засідання Ради колишньої коаліції для того, щоб озвучити кандидатуру на посаду прем’єра. Про це він сказав в ефірі "Свободи слова" на ICTV.

"У середу я як голова фракції ініціюю засідання Ради колишньої коаліції (…), і там озвучимо кандидатуру наступного можливого прем’єр-міністра", – заявив Луценко.

"У середу ми готові запропонувати подання щонайменше двох, сподіваюся завтра поговоримо, і більше фракцій, які разом з "Народним фронтом" мають створити (коаліцію – ред..) і висунути нового прем’єр-міністра. Також створити новий уряд", – додав він.

У понеділок ввечері "Народний фронт" офіційно звернувся до Петра Порошенка та парламентської фракції БПП з проханням "публічно заявити про кандидатуру на посаду прем’єр-міністра", яку президентська команда планує внести до Ради.

Як повідомлялося, раніше у «Народному фронті» заявили, що комітет ВР відхилив постанову про відставку Яценюка через її незаконність.

Також повідомлялося, раніше спікер Володимир Гройсман розповів про відсутність прогресу у консультаціях щодо виходу з політичної кризи.

Нагадаємо, голова уряду Арсеній Яценюк заявив про два варіанти виходу з політичної кризи.

Окрім того, 16 лютого парламент заслухав річний звіт Кабінету міністрів. Депутати визнали роботу уряду незадовільною, однак провалили голосування за відставку Кабміну.

Згодом у пресі поширили чутки про можливе призначення на посаду прем’єр-міністра Наталії Яресько.