Лутковська каже, що не збирається у відставку

Акценти
31 Січня 2013, 21:12

«Наскільки я зрозуміла, критика опозиції стосувалася питання моєї реакції на захист прав певних опозиціонерів, а мій мандат передбачає захист прав 46 млн населення», – сказала Лутковська, вказавши, що не бачить підстав подавати у відставку.

Окрім того, вона висловила готовність сприяти розслідуванню парламентом її діяльності, у разі створення відповідної тимчасової слідчої комісії.

Нагадаємо, фракція "Батьківщина" має намір ініціювати відставку уповноваженої Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської.

У своєму виступі 31 січня під час зборів опозиційних фракцій у Раді народний депутат Олександра Кужель поставила під сумнів належне виконання Лутковської своїх обов’язків щодо забезпечення прав і свобод людини.

Раніше голова правління Української Гельсінської спілки з прав людини Євген Захаров заявляв, що уповноважена з прав людини насправді не хоче займатися політичними переслідуваннями в Україні.

Сама ж Лутковська запевняла, що не ігнорує політичних переслідувань, а просто не реагує на політичні заяви.

У жовтні 2012 року Лутковська заявила, що не коментуватиме політичні заяви Парламентської асамблеї Ради Європи з приводу можливості визнання Юлії Тимошенко і Юрія Луценка політичними в’язнями.

90