Лукашенка стверджує, що США хотіли його купити, як Кучму

7 Жовтня 2011, 18:19

Він підкреслив, що США і Євросоюз висувають Білорусі постійні умови – «політв`язні, вибори ось за цими стандартами».

«Вже добалакалися до того, що минулого тижня (я вже не називатиму, хто) запросили одного з наших людей, який нібито має доступ до Президента, може мені щось сказати… Ваш Президент, ми йому забезпечимо все з американської сторони (пропозиції вносять), старість. Ось подивіться, як Президента України Кучмі. До чого додуматися!», – обурився Лукашенка.

Але його представник, за словами Лукашенка, відмовився розмовляти на цю тему, заявивши: «Наш Президент – зовсім інший».

Лукашенка також зазначив, що за президентське крісло заради влади і грошей не тримається.

«Якби я тільки був упевнений і знав, що сьогодні 80% білорусів ненавидять Лукашенка, я б сказав: спасибі, братики-білоруси, я собі на хліб зароблю. Я не тримаюся за це крісло, як ви іноді пишете в Росії, заради влади або заради багатства і грошей. Ні, я – перший Президент країни, і я повинен, йдучи, залишити країну такою, щоб соромно було після мене працювати гірше. І таку країну я залишу в спадок білорусам», – заявив Лукашенко.

Він також зазначив, що всі в світі розуміють, що військові кампанії в Іраку і Лівії ведуться Сполученими Штатами тому, що «нафта потрібна, багатства потрібні».

Як повідомлялось, Лукашенка також заявив, що вважає несолідним користуватися планшетним комп'ютером.

«Я можу ці айпади або айпеди носити, пальцями тицяти, але це непрезидентське. Президент – це консервативна посада. Коли президент попереду планети всієї, це викликає сарказм суспільства», – зазначив Лукашенка

Нагадаємо, незважаючи на заклики Заходу звільнити усіх політичних в’язнів та погрози про введення нових санкцій проти чиновників у Білорусі продовжуються арешти учасників акцій протесту та вводяться нові заборони для простих людей.

Зокрема, нещодавно працівники міліції і КДБ Білорусі зборонили бігати людям у парку імені Горького в Мінську, прирівняв біг парком до участі в несанкціонованому заході.