Лукаш підтвердила, що трьом високопосадовцям висунуть підозру в розгоні Євромайдану

13 Грудня 2013, 22:51

"Найближчим часом троє високопоставлених чиновників отримають відповідні процесуальні документи і будуть звинувачуватися у скоєнні цього злочину" , – сказала Лукаш, не уточнивши, хто саме отримає повідомлення про підозру.

Водночас Лукаш висловила переконання, що правоохоронці мають розслідувати заклики до повалення конституційного ладу в країні.

Нагадаємо, президент Віктор Янукович під час круглого столу заявив, що троє осіб мали безпосереднє відношення до прийняття рішення про розгін студентського мітингу в ніч на 30 листопада на Майдані Незалежності. 

13 грудня МВС направило до Генпрокуратури попередні результати перевірки дій правоохоронців на Майдані Незалежності у Києві в ніч на 30 листопада. В попередніх висновках вказано,  що «є підстави стверджувати, що з боку посадових осіб головного управління МВС в місті Києві, відповідальних за організацію охорони громадського порядку під час проведення масових заходів, та окремих працівників міліції мали місце порушення чинного законодавства та низки відомчих нормативних актів».