Луганська облрада закликала мешканців області захистити місцеву владу від екстремістів

27 Січня 2014, 16:11

Текст звернення прийняли на другому пленарному засіданні двадцять другої сесії Луганської обласної ради шостого скликання.

"Екстремісти захоплюють будівлі органів державної влади, трощать їх, мародерствують і називають це «революцією». Насправді, всі подібні дії злочинні, вони штовхають нашу Батьківщину до хаосу й розколу, не просто руйнують систему управління в Україні, але й перешкоджають виконанню державою головних соціальних функцій – із життєзабезпечення територій, із виплати зарплат, пенсій, допомоги, із забезпечення безпеки людей", – заявляють депутати облради.

Автори заяви заявляють, що у зв'язку зі спробами штурму облдержадміністрацій у Харківській та Запорізькій областях низка громадських організацій Луганської області виступили з ініціативою взяти на себе функцію із забезпечення громадського порядку "та захисту земляків від радикалів, які скоюють безчинства".

Депутати Луганської облради закликали підтримати їхню ініціативу "громадські організації українського та донського козацтва, ветеранів правоохоронних органів і збройних сил, воїнів-інтернаціоналістів, трудових колективів і молоді".

"Спираючись на норми Закону України «Про участь громадян у охороні громадського порядку та державного кордону», вручаємо їм мандат довіри на захист жителів області від проникнення екстремізму на нашу землю, на охорону громадського порядку і державних установ", – йдеться в заяві.

Депутати вважають, що особливого, додаткового захисту потребують будівлі, в яких розташовано Державне казначейство, Головне управління Пенсійного фонду, управління Національного банку України, обласна державна адміністрація, органи місцевого самоврядування.

Позначки:
96