Лозінського засудили до 15 років ув’язнення

Акценти
20 Квітня 2011, 18:56

Згідно з рішенням суду, Лозінський засуджений до 15 років ув'язнення, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

Нагадаємо, 16 червня 2009 року на території мисливських угідь у Кіровоградській області внаслідок сутички з народним депутатом Лозінським, районним прокурором Горбенком і начальником райвідділу міліції Михайлом Ковальським загинув місцевий житель Валерій Олійник, 1954 року народження.

Генпрокуратура порушила кримінальну справу за ч. 2 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження, здійснене способом, що носить характер особливої муки, або здійснене групою осіб, а також з метою залякування потерпілого або інших осіб, або виконане на замовлення, або привело до смерті потерпілого).

3 липня 2009 року Верховна Рада позбавила Лозінського депутатських повноважень, після чого Печерський райсуд Києва дав дозвіл на його затримання і доставку його до суду.

30 липня 2009 року Лозінський був оголошений у міжнародний розшук. Він добровільно здався в Києві 1 березня 2010 року після 8 місяців розшуку.

3 березня Печерський районний суд Києва обрав Лозінському запобіжний захід у вигляді арешту. 14 грудня Дніпровський районний суд Києва розпочав розгляд кримінальної справи.

28 березня Генпрокуратура просила суд призначити Лозінському найвищу міру покарання – довічне ув’язнення. Лозінський своєї вини не визнає

89