Лікарі порахували кількість процедур, які отримала Тимошенко

28 Серпня 2012, 23:49

«За час проходження реабілітації у ЦКЛ з 9 травня по 27 серпня, пацієнтка Юлія Тимошенко отримала вже 302 сеанси реабілітаційних процедур, відповідно до рекомендацій німецьких лікарів», – йдеться  в  повідомленні.

Медики кажуть, що з урахуванням запитів ЗМІ, які надходять до керівництва стаціонарного лікувального закладу, щодо стану здоров’я Юлії  Тимошенко, ЦКЛ вкотре роз’яснює, що подібна інформація не підлягаю розголошенню, адже є конфіденційною, приватною.

«Жодних конкретних діагнозів чи більш конкретної інформації, окрім просто констатації кількості проведених процедур, лікар розголошувати не має права. Відповідно лише в загальному, я можу зазначити, що стан здоров’я пацієнтки стабільний, ми спостерігаємо позитивну динаміку. Наші фахівці виконують усі рекомендації німецьких колег», – зазначив головний лікар ЦКЛ Михайло Афанасьєв.

Крім того, він повідомив, що українські лікарі поки що не отримали ніякої відповіді від «Шаріте» щодо їх ініціативи спілкуватися через використання можливостей відео-конференції.

Дати та тривалість наступного візиту німецького лікаря українським лікарям невідомі.  «Так само ми не знаємо, хто саме приїде», – додав Афанасьєв.

Нагадаємо, сьогодні, 28 серпня, Державна пенітенціарна служба також повідомила,  що за час перебування у лікарні «Укрзалізниці» у Харкові Юлія Тимошенко провела 148 зустрічей загальною тривалістю понад 226 годин.

17 серпня заступник начальника міжнародної комісії МОЗ, заступник начальника головного управління охорони здоров'я Харківської облдержадміністрації Галина Сіроштан повідомила про розширення лікарем німецької клініки "Шаріте" Анетт Рейсхауер графіка реабілітаційних процедур, призначених екс-прем'єру Юлії Тимошенко. 

У травні Тимошенко на певний час відмовилася від медичних процедур через те, що в ЗМІ, без її погодження, потрапив графік  її розпорядку дня.

Тимошенко перебуває в ЦКЛ Укрзалізниці в Харкові від 9 травня.