«ТВі займав об’єктивну та незаангажовану позицію, транслював в ефір телепрограми, де критично оцінювалася діяльність різних політичних сил: як провладних, так і опозиційних… Тому для нас, як і для всього суспільства, вкрай важливим є збереження такої редакційної політики телеканалу. Ми підтримуємо вимоги страйкуючих журналістів щодо ухвалення Редакційного статуту, який би унеможливив тиск на журналістів, втручання в їхню професійну діяльність, зняття програм з ефіру та політичну цензуру на телеканалі», – йдеться в зверненні.
Лідери опозиції також переконані, що у цивілізованому правовому вирішенні конфлікту зацікавлені усі: журналісти, інвестори, власники, «а найбільше – українські громадяни, які в умовах нинішнього авторитарного режиму потребують об’єктивної та незаангажованої інформації».
Як повідомлялось, 23 квітня на офіційному сайті ТВі з'явилась інформація, що новим генеральним директором телеканалу ТВі став Артем Шевченко, який змінив у керівництві каналу Наталію Катеринчук. У повідомленні також вказувалось, що новим інвестором каналу став американський бізнесмен Олександр Альтман.
Одночасно генеральний директор ТВі Наталія Катеринчук і власник ТВі Костянтин Кагаловський заявили про рейдерське захоплення каналу. Кагаловський заперечив продаж каналу і звинуватив Олександра Альтмана в підробці довіреності його компанії. Частина колективу ТВі оголосила страйк: до з’ясування ситуації зі справжнім власником журналісти телеканалу відмовляються виходити в ефір.
Правоохоронці розпочали слідство щодо конфлікту у телекомпанії ТВі, згідно з ч.1. ст.356 КК – самоуправство.
Читайте також: Скандал довкола ТВі: інтриги в каламутній воді
Комітет профспілки "Журналістів телеканалу ТВі" вимагає розірвати трудовий договір з новим керівництвом каналу. Серед іншого журналісти також вимагають оприлюднити прозору структуру власності юридичних осіб, які є власниками каналу ТВі та оголосити з документальним підтвердженням кінцевого бенефіціара.