Лідер “Правого сектора” підтвердив, що зустрічався з Януковичем

Акценти
26 Лютого 2014, 18:19

«Зараз поширюється чимало інформації про мою таємну зустріч з Януковичем. Вона справді була, але вже після завершення активних дій силовиків. Вийшли СБУшники і запропонували не тільки мені, а й моєму найближчому оточенню, зустрітися для припинення кровопролиття. Відповідно я поїхав в Адміністрацію (президента. – Ред.)», – заявив Ярош.

За його словами, Янукович пропонував йому підписати угоду про припинення конфлікту.

«Я відмовився це зробити. Сказав, що ми маріонетками ніколи не були і не будемо. І, Вікторе Федоровичу, давайте виводьте війська, бо почнеться партизанська війна по всій Україні», – розповів Ярош.

«При цьому йшлося, що ми не відступимо, що не складемо зброї, будемо стояти до кінця. Я не беру цю заслугу на себе, оскільки на нього тисли і дипломати, але можливо це для нього стало також певною крапелькою, коли він вирішив припинити так звану антитерористичну операцію і відвести війська», – зазначив лідер «Правого сектора».

За словами Яроша, Янукович виглядав переляканим.

«Хоч він зруйнував певні мої стереотипи, бо я ніколи з ним не зустрічався. Мені здавалось, що він більш тупіший. А він так намагався щось формулювати… Але видно було, що він виснажений і переляканий», – додав Ярош.

Він зазначив, що розмова тривала недовго.

На запитання, чи боявся він їхати на Банкову, лідер «Правого сектора» відповів:

«Боявся. Я думав не повернусь».

Інтерв'ю з Дмитром Ярошем читайте у черговому числі журналу "Український тиждень".

Нагадаємо, 21 лютого лідери трьох опозиційних фракцій підписали угоду з урегулювання кризи з Віктором Януковичем. За словами опозиціонерів, це було зроблено для того, аби уникнути розколу України та нового кровопролиття.

Того ж дня лідер "Правого сектору" Дмитро Ярош зі сцени Майдану заявив, що готовий продовжувати боротьбу, якщо Віктор Янукович не подасть у відставку.

А вже в ніч на 22 лютого Янукович виїхав з Києва. Наразі його місце перебування невідоме.

96