НОВИНИ

У "Правому секторі" не складуть зброї до відставки Януковича

"Правий сектор" готовий продовжувати боротьбу, якщо Віктор Янукович не подасть у відставку. Про це зі сцени Майдану заявив лідер "Правого сектору" Дмитро Ярош.

«Правий сектор не складе зброї до відставки Януковича. Ми готові взяти на себе відповідальність за подальне розгортання української революції. Усі винні мають бути покарані», - наголосив Ярош. 

Як відомо, лідери трьох опозиційних фракцій 21 лютого підписали угоду з урегулювання кризи з президентом Віктором Януковичем. За словами опозиціонерів, це було зроблено для того, аби уникнути розколу України та нового кровопролиття.

Після цього Верховна Рада швидко ухвалила низку рішень, які просувала опозиція: повернення до Конституції 2004 року (з подальшим її реформуванням), усунення з посади голови МВС Віталія Захарченка, звільнення від покарання активістів тадопомога від держави постраждалим і сім’ям загиблих учасників акцій протесту.

Крім того, ухвалено закон, за яким можна звільнити з в’язниці екс-прем’єра та лідера "Батьківщини" Юлію Тимошенко.

При цьому вимога протестувальників про негайну відставку Януковича з посади президента не задоволена. Янукович лишезаявив про згоду провести дострокові вибори у грудні. 

Люди на Майдані Незалежності освистали лідерів опозиції, які вийшли до них, щоб розповісти про підписання угоди з владою України про врегулювання кризи. Вони вимагають, щоб до 10 години ранку 22 лютого Янукович подав у відставку

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.