Київський Народний Рух вливається у “Батьківщину”

2 Червня 2013, 10:55

Як повідомили в столичному осередку «Батьківщини», делегати конференції вирішили розпочати організацію процесу вступу на індивідуальній основі представників партії «Народний Рух України» до лав «Батьківщини».

Відповідно до повідомлення, цим рішенням передбачається створення на базі київських районних парторганізацій «Батьківщини» та НРУ робочих груп з забезпечення швидкого завершення об’єднавчого процесу.

Коментуючи можливість подальшого інтегрування до «Батьківщини» інших політичних сил, голова Київської міської «Батьківщини», народний депутат Юрій Одарченко підкреслив, що головним аргументом на користь об’єднання є ліквідація політичної партії союзника.

Виступаючи на конференції, голова Київського міського осередку Народного Руху, народний депутат Олександр Чорноволенко зазначив: «Для нас рішення об’єднатись з «Батьківщиною» було дуже непростим. Проте в умовах небезпечної ситуації, пов’язаної з наступом антиукраїнських сил на українську державність, люди чекають від опозиції чітких та консолідованих дій. Ми засуджуємо будь-які спроби створити в Україні опозицію до опозиції, тому після завершення об’єднання продовжимо спільну боротьбу».

Як повідомлялося, 19 травня Українська Народна Партія (УНП) і Народний Рух України (НРУ) на об'єднавчому з'їзді двох партій об'єдналися в партію РУХ. 

Водночас, 20 травня сім обласних організацій Народного руху оприлюднили заяву проти об'єднання із УНП і за об’єднання з «Батьківщиною».