Київський метрополітен оголосив тендер на будівництво метро на Троєщину

14 Листопада 2018, 15:44

Київський метрополітен оголосив тендер на будівництво нової лінії метро на житловий масив Троєщина у Києві. Про це йдеться у відповідному оголошенні КП "Київський метрополітен" у системі публічних закупівель Prozorro.

 

"Будівництво Подільсько-Вигурівської лінії Київського метрополітену від Кільцевої дороги на житловий масив Вигурівщина-Троєщина з двома електродепо", – йдеться у повідомленні.

 

Очікувана вартість робіт складає 148,5 мільйони гривень. Проектні роботи мають завершитися до кінця 2019 року. Початок аукціону заплановано на 30 листопада.

 

Надаємо, 8 листопада у системі публічних закупівель Prozorro завершено аукціон на будівництво дільниці Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції «Сирець» на житловий масив Виноградар. 

 

18 липня Київська міська державна адміністрація затвердила проект будівництва ділянки Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції «Сирець» на житловий масив Виноградар. 

 

24 січня стало відомо, що  комунальне підприємство Київський метрополітен у системі держзакупівель Prozorro оголосило тендер на будівництво лінії метро від станції Сирець на житловий масив Виноградар. 

 

1 листопада 2017 року головний архітектор інституту "Київметропроект" Ярослав Левандовський показав остаточні варіанти вигляду платформ чотирьох станцій метро на Виноградарі.

 

22 листопада 2017 року мер Києва Віталій Кличко та заступник голови правління China Pacific Construction Group Го Уін підписали угоду про співпрацю щодо будівництва четвертої лінії метро на Троєщину.