Київська влада обіцяє не забороняти святкування річниці революції

Акценти
21 Листопада 2012, 20:31

Про це повідомив заступник голови Київміськадміністрації Олександр Пузанов.

Зі слів Пузанова, виконуючий обов'язки голови КМДА Олександр Мазурчак провів зустріч із учасниками коаліції, під час якої сторони досягли певних домовленостей.

Зокрема, Пузанов зазначив, що передбачені Коаліцією учасників помаранчевої революції масові заходи не повинні спричинити ніяких конфліктів, тому місто не бачить причин звертатися до суду.

Як раніше повідомлялося, до Головного управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Київської міської держадміністрації станом на 21 листопада надійшли заявки від чотирьох організацій про намір 22 листопада відзначити масовими заходами річницю Помаранчевої революції та День Свободи.

Нагадаємо, 30 грудня 2011 року президент Віктор Янукович своїм указом скасував День Свободи, який із 2005 року відзначався 22 листопада, у день початку Помаранчевої революції.

Водночас Янукович ухвалив указ, згідно із яким День Свободи перенесено на інший день, а саме – на 22 січня, коли традиційно відзначався День Соборності на честь проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

90