Київрада взяла до розгляду петицію про припинення забудови над “Героїв Дніпра”

19 Жовтня 2016, 14:47

Київрада прийнята до розгляду електронну петицію "Негайно припинити будівництво ТРЦ над станцією метро "Героїв Дніпра". Про це повідомляється на сайті міськради.

Зазначається, що її підписали 10 тисяч 321 відвідувач сайту електронних петицій. 

Звернення до столичної влади доручено розглянути постійним комісіям Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування, а також комісії з питань транспорту, зв'язку та реклами.

На сайті Київради заєстрували петицію з вимогою негайно зупинити будівництво. Увечері 12 вересня кілька сотень активістів перекрили дорогу біля станції з вимогою негайно припинити будівництво. Акція тривала кілька годин, її учасники пообіцяли збиратися на цьому місці кожного вечора. поки їхні вимоги не виконають.

13 вересня у КМДА заявили, що представникам міської влади, ініціативній групі та замовнику будівництва вдалося досягти порозуміння. Сторони зобов'язали замовника будівництва повести експертизу щодо шкідливості будівництва та призначили громадські слухання щодо забудови.

27 вересня на платформі станції метро "Героїв Дніпра" з'явилася десятиметрова тріщина. Влада Києва запевнила, над станцією «Героїв Дніпра» тривають виключно роботи з укріплення, жодних будівельних робіт зі зведення торговельного центру наразі не проводиться.