НОВИНИ

Петиція про заборону будівництва над станцією метро "Героїв Дніпра" набрала 10 тисяч підписів

Тепер протягом трьох днів міський голова повинен направити це звернення на розгляд профільної комісії.

Петиція на сайті Київради з вимогою негайно зупинити будівництво на колі станції метро Героїв Дніпра набрала понад 10 тисяч підписів 

Тепер протягом трьох днів міський голова повинен направити це звернення на розгляд профільної комісії. Комісія повинна розглянути петицію протягом 10 днів.

Як повідомлялося, 8 вересня на станції "Героїв Дніпра", над якою будують ТРЦ "Oasis Kyiv", було пошкоджене склепіння. Метрополітен відремонтував пошкодження і заявив, що воно не несе загрози пасажирам.

На сайті Київради заєстрували петицію з вимогою негайно зупинити будівництво. Увечері 12 вересня кілька сотень активістів перекрили дорогу біля станції з вимогою негайно припинити будівництво. Акція тривала кілька годин, її учасники пообіцяли збиратися на цьому місці кожного вечора. поки їхні вимоги не виконають.

13 вересня у КМДА заявили, що представникам міської влади, ініціативній групі та замовнику будівництва вдалося досягти порозуміння. Сторони зобов'язали замовника будівництва повести експертизу щодо шкідливості будівництва та призначили громадські слухання щодо забудови.

27 вересня на платформі станції метро "Героїв Дніпра" з'явилася десятиметрова тріщина. Влада Києва запевнила, над станцією «Героїв Дніпра» тривають виключно роботи з укріплення, жодних будівельних робіт зі зведення торговельного центру наразі не проводиться. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.