Як повідомляє прес-служба, Херсонський нафтоперевальний комплекс включає в себе нафтогавань і нафтобазу.
"Нафтогавань є комплексом з резервуарів під нафту і нафтопродукти, насосних станцій, очисних споруд та причалів. Нині нафтогавань має 7 робочих резервуарів під світлі нафтопродукти, мається автоналівная естакада. Два морських причали дозволяють приймати судна з вантажопідйомністю до 10000 тонн. Швидкість зливу/наливу нафтопродуктів у суду – 450-500 куб.м. на годину", – йдеться в повідомленні.
На нафтобазі є дві односторонні залізничні естакади для одночасного зливу/наливу світлих нафтопродуктів, резервуарний парк для світлих нафтопродуктів, автоналивна естакада потужністю по наливу 2х500 т нафтопродуктів на робочий день.
"Придбання даного активу стало черговим кроком у процесі трансформації ГК ВЕТЕК у вертикально-інтегровану компанію. Придбання херсонського нафтоперевалочного комплексу дозволить нам задовольнити зростаючі потреби в перевалці світлих продуктів та їх реалізації", – прокоментував голова наглядової ради ГК ВЕТЕК Сергій Курченко.
Як писав Тиждень.ua, за півроку молодий олігарх з Харкова Сергій Курченко розжився медіа-холдингом, банком та нафтопереробним заводом.
Активи 27-річного Курченка становлять, за даними журналу "Фокус", не менше $650 млн.