Кучма готовий до зустрічі з Мельниченком

24 Березня 2011, 10:02

Про це Кучма заявив, прийшовши в четвер вранці до Генпрокуратури.

«Якщо мене ще раз влада захоче принизити – я погоджуся. Тому що я не маю права не погодитися», – сказав Кучма.

Разом з цим він зазначив, що не знає, чи заплановано на четвер очну ставку з Мельниченком.

Нагадаємо, проти другого президента України порушено кримінальну справу за ч. 3. ст. 166 КК в редакції 1960 року ("перевищення влади або службових повноважень"; карається позбавленням волі строком від 5 до 12 років).

При цьому ст. 48 КК того ж кодексу передбачає, що людину не можна притягти до кримінальної відповідальності, якщо минуло 10 років з дня вчинення нею злочину, за який може бути призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком більше 5 років.

Кучма вчора ходив на допит в Генпрокуратуру, де він пробув більше трьох годин. На сьогодні призначено черговий допит екс-президента. 

Колишній співробітник президентської охорони Микола Мельниченко, який у середу також був у Генпрокуратурі, заявив, що Кучма злякався очної ставки з ним. "Побачивши мене, Леонід Данилович почав нервувати, підхопився, на зауваження слідчого про те, що йде слідча дія, не реагує, кинув репліку "можете мене затримувати, я ніяких слідчих дій проводити не буду" й утік… через чорний хід, о 13:20 покинув приміщення Генпрокуратури", – повідомив Мельниченко. Цю інформацію підтвердили у Генеральній прокуратурі.