Кривонос: На Житомирському бронетанковому заводі невдовзі замінять керівництво

19 Липня 2019, 14:45

Заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) генерал-майор Cергій Кривонос заявив, що після його візиту на Житомирський бронетанковий завод і подальшої зустрічі з керівництвом ДК «Укроборонпром» було вирішено у найближчий час замінити керівництво цього оборонного підприємства.

 

«Відвідав і один із наших бронетанкових заводів – Житомирський. Як не прикро, через позицію керівників його поступово вели до банкрутства. Тепер цим займатимуться компетентні органи. Будуть запитання і до очільників «Укроборонпрому», які вочевидь знали, але не звертали на те уваги»,  – сказав він в інтерв’ю АрміяInform.

 

За словами Кривоноса, на цьому підприємстві була економічно неправильно організована робота.

 

«Маючи величезний потенціал, завод на виході показав «нуль». Кошти йдуть на виплату премій виключно керівництву. Порівняно з зарплатами робітників – різниця у десятки разів. А люди не сліпі, все бачать. Не можна ставитися до працівників, як до другого сорту! Головний інженер практично не з’являвся в цехах, у гендиректора – свої питання… У підсумку – скорочення персоналу, різке зменшення випуску продукції…», – розповів заступник секретаря РНБО.

 

Він додав, що нещодавно зустрівся з керівництвом «Укроборонпрому». Питання вирішене: найближчим часом відбудеться заміна керівництва цього заводу.

 

Нагадаємо, Кривоноса призначили заступником секретаря Ради національної безпеки та оборони України 12 березня 2019 року.