НОВИНИ

Кривонос: Створювана за колишнього керівництва Генштабу тероборона – це народне ополчення зразка 1941 року

Заступник секретаря РНБО констатував лише імітацію бурхливого процесу у сфері вдосконалення територіальної оборони.

Заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) генерал-майор Cергій Кривонос заявив, що та територіальна оборона, яку створювали за колишнього керівництва Генерального штабу, – це народне ополчення зразка 1941року.

 

«На жаль, змушений констатувати лише про імітацію бурхливого процесу в цій сфері (вдосконаленні територіальної оборони, - Ред.). Для мене та територіальна оборона, яку створювали за колишнього керівництва Генерального штабу, – це народне ополчення зразка 1941року, коли на фронт поставляли «гарматне м’ясо», – сказав він в інтерв’ю АрміяInform.

 

Кривонос пояснив, що в нормальному розумінні – територіальна оборона – це спроможність місцевого населення (учасників тероборони) в мінімальні терміни взяти під контроль критично важливі об’єкти району, де вони проживають. А ще – введення жорсткого поліційного і контрдиверсійного режиму, що унеможливить безкарну діяльність розвідгруп противника.

 

Нагадаємо, Кривоноса призначили заступником секретаря Ради національної безпеки та оборони України 12 березня 2019 року. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.