Кримським татарам заборонили святкувати День прапора у центрі Сімферополя

17 Червня 2014, 14:25

За його словами, 11 червня Меджліс подав до Сімферопольської міської ради інформацію про те, що 26 червня кримські татари будуть проводити в парку ім. Треньова в Сімферополі культурно-масові заходи, присвячені Дню кримськотатарського прапора.

Влада відповіла відмовою, пославшись на небезпеку для "сотень дітей".

"Загалом, через те, що в парку працює безліч атракціонів, відбуваються різні конкурси та виставки, і через те, що парк відвідують "сотні дітей" – проведення нами Дня прапора може порушити громадський порядок, законні інтереси інших громадян", – передає позицію самопроголошеної влади Акієв.

Зокрема, він цитує текст відповіді, згідно з яким, "скупчення великої кількості людей на обмеженій території, не призначеній для розміщення додатково заявленої кількості учасників, може створити умови для порушення громадського порядку, прав і законних інтересів інших громадян".

"Ми запланували низку конкурсів для дітей, виставка і багато іншого. Але нам НЕ МОЖНА, адже наші діти можуть порушити громадський порядок. А той єдиний дитячий паровозик, який катається порожнім по парку, мабуть, і є "атракціонами, попит на які зростає під час шкільних канікул"", – додав секретар Меджлісу.

Як повідомлялося, раніше лідер кримських татар Мустафа Джемілєв заявив, що після анексії Криму Москва розраховує «на стару радянську політику поділу кримських татар».