Кримські татари організували “живий ланцюг” за єдність України

Акценти
14 Березня 2014, 15:01

Люди вийшли до головних автошляхів півострова і утворюють живий ланцюг на знак протесту проти планів сепаратистів.

Люди вигукують "Референдум не пройде!" та "Крим – Україна".

Учасники акції тримають у руках плакати "Ні війні", "Ми – за мир", "Ні референдуму", заклики до солдатських матерів із Росії забрати своїх дітей з Криму. 

В акції планували брати участь не тільки кримські татари, а й активісти українських організацій, пересічні небайдужі кримчани.

Нагадаємо, Верховна Рада АРК 6 березня ухвалила рішення щодо входження автономії до складу РФ, а також звернулася до президента Росії й Федеральних Зборів РФ із пропозицією про початок процедури входження АРК до складу Російської Федерації як суб'єкта РФ.

Крім того, Верховна Рада АРК ухвалила рішення перенести референдум про статус Автономної республіки Крим з 30 на 16 березня.

Згодом в. о. президента Олександр Турчинов зупинив рішення Верховної Ради Криму про призначення референдуму про приєднання АРК до Росії.

Служба безпеки, у свою чергу, почала досудове розслідування у зв'язку з ухваленням депутатами Верховної Ради Криму про входження автономії до складу Російської Федерації.

7 березня Окружний адміністративний суд Києва зупинив дію постанови Верховної Ради АР Крим про призначення загальнокримського референдуму. 

90