Кремль хоче попередити всіх росіян. Реакція соцмереж на вбивство екс-депутата РФ у Києві

23 Березня 2017, 14:26

У четвер, 23 березня, в центрі Києва біля готелю "Прем'єр Палас" вбили колишнього депутата Державної думи Російської Федерації Дєніса Воронєнкова. Українські правоохоронці вважають, що до вбивства екс-депутата причетна Росія.

Українці миттєво відреагували на подію у соціальних мереж. Тиждень зібрав коментарі користувачів на інформацію про вбивство російського екс-депутата.

 

Нагадаємо, Дениса Воронєнкова убили у центрі Києва біля готелю Premier Palace. Українські правоохоронці вважають, що до вбивства екс-депутата Держдуми РФ причетна Росія. Його вбивцю затримала київська поліція.

Як повідомлялося, колишній депутат Держдуми Росії від КПРФ Дєніс Воронєнков переїхав в Україну і в грудні 2016 року отримав українське громадянство. Також він дав свідчення Генеральній прокуратурі України проти колишнього українського президента Віктора Януковича, який обвинувачується у державній зраді. 

Воронєнков частково підтвердив слідчим свідчення, які раніше дав інший колишній російський депутат Ілья Пономарьов, який отримав влітку 2016 року посвідку на проживання в Україні.

Росія оголосила Воронєнкова в міжнародний розшук. У квітні 2015 року Держдума РФ позбавила Пономарьова депутатської недоторканості, а Слідчий комітет порушив справу.​