КПВВ «Майорське» відновив роботу

23 Липня 2019, 12:42

Контрольний пункт в’їзду-виїзду «Майорське» вранці 23 липня відновив роботу у штатному режимі. Про це повідомляє Державна прикордонна служба.

 

«Усі КПВВ на лінії розмежування відкрились о 06.00 згідно літнього графіку роботи та функціонують у штатному режимі, в тому числі і КПВВ «Майорське», яке учора не працювало, у зв’язку з вибухонебезпечною ситуацією», – мовиться у повідомленні.

 

Нагадаємо, що контрольний пункт в’їзду-виїзду "Майорське" через небезпеку вибухів у понеділок, 22 липня, не працювало.

 

Як повідомлялось, у Донецькій області на лінії розмежування у неділю, 21 липня, після дзвінка про мінування закрили контрольний пункт пропуску в'їзду-виїзду "Майорське". Згодом з'явилася інформація, що контрольно-пропускний пункт повністю відновив пропуск осіб та транспортних засобів через лінію розмежування. 

 

Однак, станом на 13:00, у ході додаткового обстеження території КПВВ "Майорське", піротехнічними підрозділами ДСНС Донеччини було знайдено фрагмент мінометної міни. Відтак, контрольний пункт знову тимчасово припинив пропуск громадян.

 

Згодом, піротехніки Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) станом на 19:30 неділі, 21 липня, завершили роботи по обстеженню території КПВВ "Майорське" на Донбасі та контрольно-пропускний пункт повністю відновив пропуск осіб та транспортних засобів через лінію розмежування.