НОВИНИ

Піротехніки виявили на КПВВ "Майорське" вибухівку

ДСНС ініціювала питання щодо тимчасового припинення роботи КПВВ “Майорське” для додаткового обстеження його території.

Державна служба з надзвичайних ситуацій (ДСНС) у неділю, 21 липня, ініціювала питання щодо тимчасового закриття контрольного пункту в'їзду-виїзду "Майорське" в Донецькій області через виявлення вибухівки. Про це повідомив голова ДСНС Микола Чечоткін у Facebook.

 

 

"21 липня від Головного управління Національної поліції України в Донецькій області надійшла інформація про замінування КПВВ “Майорське”. На місце події для обстеження території було направлено піротехнічну групу та відділення радіаційного, хімічного та біологічного захисту Головного управління ДСНС у Донецькій області. В ході обстеження території біля КПВВ “Майорське” піротехніками було знайдено вибухонебезпечний предмет", - йдеться у повідомленні.

 

 

 

Так, за словами Чечоткіна, з метою недопущення загибелі та травмування цивільного населення, яке перетинає КПВВ, територіальним підрозділом ДСНС ініційовано питання щодо тимчасового припинення функціонування КПВВ “Майорське” для додаткового та ретельного обстеження його території.

 

Згодом стало відомо, що станом на 13:00, у ході додаткового обстеження території КПВВ "Майорське", піротехнічними підрозділами ДСНС Донеччини знайдено фрагмент мінометної міни. Роботи щодо обстеження тривають.

 

Нагадаємо, у Донецькій області на лінії розмежування після дзвінка про мінування закрили контрольний пункт пропуску в'їзду-виїзду "Майорське". Згодом з'явилася інформація, що контрольно-пропускний пункт повністю відновив пропуск осіб та транспортних засобів через лінію розмежування. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.