КПВВ “Майорське” відновило роботу

21 Липня 2019, 20:10

Піротехніки Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) станом на 19:30 неділі, 21 липня, завершили роботи по обстеженню території КПВВ "Майорське" на Донбасі, наразі пропускний пункт відрито. Про це у неділю, 21 липня, повідомляє прес-служба ДСНС.

 

Як зазначається, всього було виявлено 12 вибухонебезпечних предметів: одну мінометну міну 120 мм, один артилерійський снаряд 23 мм, чотири артилерійських снаряди 30 мм, п'ять ручних гранат і фрагмент мінометної міни.

 

Нагадаємо, у Донецькій області на лінії розмежування у неділю, 21 липня, після дзвінка про мінування закрили контрольний пункт пропуску в'їзду-виїзду "Майорське". Згодом з'явилася інформація, що контрольно-пропускний пункт повністю відновив пропуск осіб та транспортних засобів через лінію розмежування. 

 

Однак, станом на 13:00, у ході додаткового обстеження території КПВВ "Майорське", піротехнічними підрозділами ДСНС Донеччини було знайдено фрагмент мінометної міни. Відтак, контрольний пункт знову тимчасово припинив пропуск громадян.