КПВВ “Майорське” сьогодні не працюватиме через небезпеку вибухів

22 Липня 2019, 08:54

Контрольний пункт в’їзду-виїзду "Майорське" через небезпеку вибухів у понеділок, 22 липня, працювати не буде. Про це повідомляє прес-центр штабу операції Об’єднаних сил.

 

"У зв'язку зі збереженням вибухонебезпечної ситуації біля КПВВ "Майорське" 22 липня дорожній коридор "Горлівка — Бахмут" функціонувати не буде. Пропуск осіб та транспорту у цьому контрольному пункті не здійснюватиметься", – зазначається у повідомленні.

 

Так, командування Об'єднаних сил звертається до громадян із проханням врахувати цю інформацію при плануванні своїх поїздок через лінію розмежування та обирати інші контрольні пункти в’їзду-виїзду.

 

Нагадаємо, у Донецькій області на лінії розмежування у неділю, 21 липня, після дзвінка про мінування закрили контрольний пункт пропуску в'їзду-виїзду "Майорське". Згодом з'явилася інформація, що контрольно-пропускний пункт повністю відновив пропуск осіб та транспортних засобів через лінію розмежування. 

 

Однак, станом на 13:00, у ході додаткового обстеження території КПВВ "Майорське", піротехнічними підрозділами ДСНС Донеччини було знайдено фрагмент мінометної міни. Відтак, контрольний пункт знову тимчасово припинив пропуск громадян.

 

Згодом, піротехніки Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) станом на 19:30 неділі, 21 липня, завершили роботи по обстеженню території КПВВ "Майорське" на Донбасі та контрольно-пропускний пункт повністю відновив пропуск осіб та транспортних засобів через лінію розмежування.