Кортеж президента Молдови потрапив у ДТП, Додона терміново госпіталізовано

9 Вересня 2018, 16:27

На трасі Кишинів – Унгени, неподалік від міста Страшени, кілька машин з кортежу президента Молдови Ігоря Додона потрапили в аварію. Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

 

З розміщених у соціальних мережах фотографій видно, що лімузин, на якому зазвичай пересувається Додон, лежить перевернутий в кюветі.

 

Також в кюветі опинилася одна з машин супроводу, передає AVA.md. За свідченням очевидців, кілька людей отримали поранення і були евакуйовані машинами швидкої допомоги.

 

Серед потерпілих був і Додон. Наразі немає точних даних про стан здоров'я президента Молдови і його супроводу.

 

 

Нагадаємо, 7 грудня в Молдові парламент прийняв законопроект щодо обмеження трансляції та ретрансляції російських телеканалів. Відповідну ініціативу підтримав 61 депутат. Законопроект спрямований на обмеження трансляції і ретрансляції на території Молдавії інформаційно-аналітичних, політичних і військових передач з держав, які не ратифікували Європейську конвенцію про транскордонне телебачення. 

 

Згодом, 20 грудня Додон відмовився затвердити законопроект та повернув його до парламенту.

 

Додамо, 2 січня президент Молдови Ігор Додон за рішенням суду був тимчасово усунений з посади через повторну відмову підписати указ про призначення нових міністрів і віце-прем'єрів в уряді під керівництвом Павла Філіппа.